Specjalista ds. SEO

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielne tworzenie i wdrażanie strategii SEO na sklepach MIG,
  • Optymalizacja serwisów pod kątem SEO,
  • Prowadzenie działań off-site i budowanie zaplecza wspierającego nasze sklepy,
  • Przeprowadzanie analiz efektywności i cyklicznych audytów technicznych,
  • Współpraca z wewnętrznym biurem copywriterów w zakresie zlecania i realizacji contentu,
  • Współpraca z naszym zespołem programistów i web developerów w zakresie optymalizacji i wdrażania nowych rozwiązań,
  • Testowanie nowych rozwiązań w obszarze technicznego SEO,
  • Monitorowanie rynku i analizowanie działań SEO serwisów konkurencyjnych,
  • Planowanie i raportowanie prowadzonych działań.

Nasze wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy jako specjalista SEO,
  • praktyczna wiedza SEO poparta doświadczeniem oraz samodzielność w działaniu,
  • podejście biznesowe i ukierunkowanie na realizację postawionych celów,
  • dobra znajomość HTML/CSS, umożliwiająca swobodną edycję kodu,
  • dobra znajomość narzędzi: GSC, GA4, GDS, ahrefs, Senuto, SurferSEO, Screaming Frog i in. oraz umiejętność praktycznego wykorzystania programu Excel w analizie danych,
  • znajomość najnowszych trendów rozwoju branży – zwłaszcza branży ecommerce,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu stron internetowych i własne portfolio,
  • wiedza z zakresu szeroko pojętego SXO i CRO,
  • swoboda w prowadzeniu szkoleń z zakresu SEO.

Rodzaj umowy 📄

                Umowa o pracę

Tryb pracy 💻

                Stacjonarny – nasze biuro znajduje się przy ul. Prof. Życzkowskiego 10 (Kraków)

Benefity:

  • Zniżki na produkty w naszych salonach (JD Sports, Sizeer, 50 style, Timberland, Symbiosis, Umbro)
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • System kafeteryjny MyBenefit
  • Możliwość przystąpienia do pakietu sportowego MultiSport
  • Nieformalny dress code
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • 30 minutowa przerwa lunchowa wliczona  w czas pracy
  • Eventy, webinary, integracje, inicjatywy sportowe

JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACYJNY?

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

Krok.1 Wstępnej rozmowy telefonicznej z naszą rekruterką , która zapyta o Twoje doświadczenie oraz opowie Ci nieco więcej o naszej firmie i stanowisku.

Krok.2 Krótkiego zadania rekrutacyjnego, potwierdzającego Twoje umiejętności.

Krok.3 Spotkania online z rekruterką oraz bezpośrednim przełożonym w celu bardziej szczegółowego poznania Twoich doświadczeń, a także przybliżenia Ci , jak wygląda zespół i praca w naszej firmie.

Krok.4 Informacji zwrotnej dotyczącej całego procesu – tutaj złożymy Ci ofertę lub podziękujemy za Twój udział w procesie.

Jeśli zainteresowała Cię praca w naszym Teamie – koniecznie podeślij nam swoje CV 📩: APLIKUJ