Junior Commercial Analyst JD

Junior Commercial Analyst odgrywa istotną rolę w relacjach między Centralą a Pionem sprzedaży detalicznej, stanowi kluczowy punkt kontaktowy dla wszystkich działów. Do jego podstawowych obowiązków należy gromadzenie różnych informacji związanych ze sprzedażą detaliczną i przeprowadzanie podstawowych analiz, których ostatecznym celem jest poprawa wyników na przydzielonym rynku.

Praca dotyczy obszaru Polski i zakłada ścisłą współpracę z zespołem JD International. Rola ta wymaga podróży do sklepów w dużych polskich miastach oraz okazjonalnych spotkań w gronie międzynarodowego zespołu – w wybranych miastach europejskich.

Twój zakres obowiązków:

  • Gromadzenie różnych danych rynkowych i tworzenie na ich podstawie raportów (np. KPI, wskaźniki produktowe)
  • Aktualizowanie i śledzenie informacji istotnych dla biznesu (np. dotyczących konkurencji, zewnętrznych czynników wpływających na wyniki)
  • Tworzenie regularnych, planowych raportów
  • Reprezentowanie działu handlowego na szkoleniach adresowanych do kierowników sklepów
  • Udział w spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych (międzynarodowych)
  • Regularne wizyty w sklepach celem zbierania potrzebnych informacji rynkowych
  • Szukanie możliwości na poprawę wyników sprzedażowych w odwiedzanych sklepach
  • Planowanie wizyt gości z zagranicy
  • Prezentowanie wyników przeprowadzonych analiz przed audytorium składającym się z wyższego managementu
  • Wykonywanie dodatkowych zadań zlecanych z biura w Krakowie lub w ramach współpracy z międzynarodowym zespołem

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w handlu detalicznym
  • Rozumienie środowiska biznesowego
  • Zaawansowane umiejętności analityczne
  • Umiejętności prezentowania danych
  • Swoboda w wystąpieniach publicznych
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Zainteresowanie branżą mody i znajomość aktualnych trendów
  • Znajomość MS Excel – przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym
  • Zaawansowany poziom języka angielskiego (B2/C1)
  • Mobilność: gotowość do podróży służbowych, przez 4 dni w tygodniu, na terenie Polski oraz okazjonalne wyjazdy zagraniczne
  • Prawo jazdy kat. B.

Rodzaj umowy 📄

              Umowa o pracę

Tryb pracy 💻

                 Mobilna – wizyty w sklepach i praca z biura w Krakowie

Benefits:

  • Zniżki na produkty w naszych salonach (JD Sports, Sizeer, 50 style, Timberland, Symbiosis, Umbro)
  • Prywatna opieka medyczna Enel-Med
  • System kafeteryjny MyBenefit
  • Możliwość przystąpienia do pakietu sportowego MultiSport
  • Nieformalny dress code
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • 30 minutowa przerwa lunchowa wliczona w czas pracy
  • Eventy, webinary, integracje, inicjatywy sportowe

JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACYJNY?

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

Krok.1 Wstępnej rozmowy telefonicznej z naszą rekruterką, która zapyta o Twoje doświadczenie oraz opowie Ci nieco więcej o naszej firmie i stanowisku.

Krok.2 Krótkiego zadania rekrutacyjnego, potwierdzającego Twoje umiejętności.

Krok.3 Spotkania online z rekruterką oraz Koordynatorem Biura wsparcia technicznego, w celu bardziej szczegółowego poznania Twoich doświadczeń, a także opowiedzenia Ci o tym, jak wygląda nasz zespół i praca w naszej firmie.

Krok.4 Informacji zwrotnej dotyczącej całego procesu – tutaj złożymy Ci ofertę lub podziękujemy za Twój udział w procesie.

Jeśli zainteresowała Cię praca w naszym Teamie – koniecznie podeślij nam swoje CV 📩:  APLIKUJ