Store Manager – Žilina – Aupark

  Miesto práce: Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak

  • si zodpovedný/á a komunikatívny/a
  • máš aspoň 1 rok praxe na podobnej pozícii
  • máš organizačné schopnosti a vieš efektívne plánovať
  • ovládaš anglický jazyk
  • máš rád prácu s ľuďmi
  • vieš oceniť stabilitu v práci a chceš pracovať so známymi značkami

Neváhaj a pridaj sa k nám!

Tvojou úlohou bude:

  • zabezpečiť chod predajne, pomáhať plánovať a realizovať plány
  • supervízia asistentov predaja a pomoc pri hľadaní nových zamestnanoc, tréningoch a ich vyhodnocovaní
  • poskytovať zákaznícky servis podľa štandardov spoločnosti

Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkame

  • osobný rozvoj a rast v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
  • prácu v dobrej atmosfére a s profesionálnym tímom,
  • atraktívne pracovné podmienky – zaujímavá základná mzda a atraktívny bonusový systém,
  • flexibilnú pracovnú dobu,
  • možnosť zamestnaneckej obuvi,
  • odmena za oddporučanie nového kolegu do jedného z našich tímov

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Inzerujúca spoločnosť

Spoločnosť JD Sports Fashion plc, ktorá bola založená v roku 1981 s jediným obchodom v severozápadnom Anglicku, je popredným viackanálovým maloobchodným predajcom športovej módy a outdoorových značiek v Spojenom kráľovstve a Európe. Skupina má viac ako 800 predajní na viacerých maloobchodných fasciách a je hrdá na to, že svojim zákazníkom vždy poskytuje najnovšie výrobky tých najlepších značiek.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Poslať spoločnosti životopis