Analityk e-commerce

Lokalizacja: Kraków
Nr ref.: AECO/09/17

Interesujesz się kulturą sneaker’ową, uwielbiasz spędzać czas w social mediach? Nie wylogowywujesz się z portali, a lekkie pióro to Twoja mocna strona? Robisz zakupy w Internecie, prowadzisz własny blog modowy lub śledzisz inne na bieżąco? Masz wiele pomysłów, dużo energii i szukasz stałej pracy?

Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!

Zadania:

  • Analiza ruchu w sklepach internetowych
  • Analiza efektywności kampanii e-marketingowych
  • Prowadzenie badań i testów
  • Analiza konkurencji e-commerce
  • Weryfikowanie realizacji określonych KPI
  • Tworzenie analiz sprzedażowych na potrzeby sklepów internetowych oraz stacjonarnych
  • Raportowanie kluczowych wskaźników i rekomendowanie w zakresie ich optymalizacji
  • Monitorowanie oraz analiza aktualnych trendów w e-commerce

Profil kandydata:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku analityka e-commerce
  • Znajomość Google Analytics, Google Adwords
  • Znajomość Microsoft Excel na poziomie zaawansowanym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, praca z dużą ilością danych
  • Wiedza z zakresu statystyki
  • Wykształcenia wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość zagadnień SEM/UX/e-commerce
  • Umiejętność łączenia danych z różnych źródeł
  • Umiejętność czytelnej prezentacji raportów

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i  profesjonalnym zespole
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stałe godziny pracy

Mile widziane:

  • Certyfikat Google Analytics Individual Qualification
  • Doświadczenie zdobyte w agencji SEM, sieci afiliacyjnej lub firmie e-commerce

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij CV

Pamiętaj o klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Marketing Investment Group S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).