Specjalista ds. social media

Specjalista ds. Social Media

Lokalizacja: Kraków

Nr ref:  SSM/01/2017

Zadania:

  • Nawiązywanie i prowadzenie współpracy z blogerami z branży modowo-lajfstajlowej
  • Tworzenie blogów firmowych oraz tematycznych
  • Prowadzenie profili brandowych oraz kampanii reklamowych w mediach społecznościowych
  • Tworzenie treści na profile w social media (Facebook, Instragram, Pinterest, YouTube, Twitter)
  • Angażowanie społeczności wokół profili w social media poprzez kreowanie i planowanie akcji, konkursów, aplikacji w social media
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań oraz analizowanie efektywności prowadzonej komunikacji

Otrzymasz w zamian:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę przy dużych i znanych sklepach internetowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze e-commerce
  • Bardzo dużą samodzielność działania
  • Bardzo ciekawą pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
  • Ruchomy czas pracy w oparciu o umowę o pracę

Profil kandydata:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w social media
  • Doświadczenia we współpracy z blogerami oraz w prowadzeniu bloga – warunek konieczny
  • Umiejętność obsługi narzędzi reklamowych w mediach społecznościowych (szczególnie Power Editor Facebook)
  • Znajomość narzędzi analitycznych: Google Analytics, Menadżer reklam i statystyki Facebook
  • Umiejętność tworzenia tekstów angażujących użytkowników, tzw. „lekkie pióro”
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Znajomość rynku e-commerce
  • Aktywnie prowadzony profil prywatny na portalu Facebook lub Google Plus,
  • Znajomość różnic pomiędzy głównymi serwisami social media: Facebook, Google Plus, Twitter, Instagram, Vine

Kandydatów zainteresowanych współpracą prosimy o wysyłanie aplikacji na adres praca@miggroup.com w tytule maila wpisując numer referencyjny.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów niezbędnych do procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. 133, poz. 883)”.