Specjalista ds. inwestycji

Lokalizacja: Kraków

Nr ref: SpInvest/06/16

Zakres zadań:

  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji administracyjno-technicznej niezbędnej w procesie inwestycyjno-eksploatacyjnym.
  • Wykonywanie zadań związanych z procesem inwestycji i prowadzeniem budowy
  • Pomoc w nadzorowaniu terminowego przebiegu prac adaptacyjnych w otwieranych jednostkach detalicznych na terenie kraju

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego, mile widziane budownictwo lub architektura
  • Praktyczna umiejętność rysowania w środowisku CAD
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności czytania dokumentacji architektonicznej i branżowej elektrycznej, sanitarnej
  • Zaangażowania, uczciwości, rzetelności, terminowości
  • Gotowości do wyjazdów służbowych
  • Znajomości Windows, Pakietu Ms Office, AutoCAD
  • Posiadania prawa jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenia z zakresu przygotowania i realizacji inwestycji, szczególnie dla rynku Retail
  • znajomość języka niemieckiego
  • znajomość metod zarzadzania projektami,

Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji z numerem referencyjnym stanowiska na adres: praca@miggroup.com.

Pamiętaj o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów niezbędnych do procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. 133, poz. 883)”.