Koordynator sklepu internetowego z językiem słowackim

Lokalizacja: Kraków

Nr ref :  KECSlov/01/2017

Jesteś przedsiębiorczy i kreatywny?

Posiadasz zdolności organizacyjne i doświadczenie w prowadzeniu projektów?

 Do tego znasz język słowacki?

Zapraszamy do aplikacji!

Zadania:

  • Zarządzanie projektami z zakresu sprzedaży internetowej na rynku słowackim
  • Odpowiedzialność za sprzedaż i promocję produktów w Internecie
  • Odpowiedzialność za budżet i realizację celów sprzedażowych sklepu internetowego
  • Nawiązywanie i zarządzanie relacjami z partnerami operacyjnymi i marketingowymi na rynku słowackim
  • Monitorowanie działań konkurencji i prowadzenie bieżących analiz rynku
  • Współdefiniowanie polityki marketingowej
  • Prowadzenie bieżących projektów rozwojowych

Profil kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość języka słowackiego
  • Doświadczenie w branży e-commerce
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Przedsiębiorczość i  kreatywność
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym, profesjonalnym zespole
  • Dużą samodzielność działania
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze e-commerce

Mile widziane:

  • Znajomość branży odzieżowo-obuwniczej
  • Znajomość obecnych trendów mody

Aplikując do Nas prześlij swoje CV na adres: praca@miggroup.com

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów niezbędnych do procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. 133, poz. 883)”.