Specjalista ds. testowania aplikacji webowych

Lokalizacja: Kraków
Nr ref.: Test/04/2017

Zakres zadań:

  • Testowanie aplikacji mobilnych zarówno od strony funkcjonalnej jaki wizualnej
  • Analiza i raportowanie wykrytych błędów
  • Tworzenie, utrzymywanie i rozwijanie scenariuszy testowych
  • Weryfikacja zgodności dostarczonego rozwiązania ze zgłoszonymi wymaganiami
  • Dbanie o jakość dostarczonego rozwiązania
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami uczestniczącymi w projekcie.

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomości tematyki e-commerce
  • Podstawowej wiedzy z zakresu HTML5/CSS3/JS/Jquery (języki skryptowe)
  • Doświadczenia w testowaniu aplikacji/rozwiązań z zakresu e-commerce
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Systematyczności i dokładności w działaniu

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę przy dużych i znanych sklepach internetowych
  • Dostęp do narzędzi niezbędnych do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze e-commerce
  • Udział w konferencjach i szkoleniach branżowych

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij CV

Pamiętaj o klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Marketing Investment Group S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).