Tester e-commerce

Lokalizacja: Kraków

Nr ref: Test/11/2016

Zakres zadań:

  • Testowanie aplikacji mobilnych zarówno od strony funkcjonalnej jaki wizualnej
  • Analiza i raportowanie wykrytych błędów
  • Tworzenie, utrzymywanie i rozwijanie scenariuszy testowych
  • Weryfikacja zgodności dostarczonego rozwiązania ze zgłoszonymi wymaganiami
  • Dbanie o jakość dostarczonego rozwiązania
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami uczestniczącymi w projekcie.

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę przy dużych i znanych sklepach internetowych
  • Dostęp do narzędzi niezbędnych do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze e-commerce
  • Udział w konferencjach i szkoleniach branżowych

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomości tematyki e-commerce
  • Podstawowej wiedzy z zakresu HTML5/CSS3/JS/Jquery (języki skryptowe)
  • Doświadczenia w testowaniu aplikacji/rozwiązań z zakresu e-commerce
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Systematyczności i dokładności w działaniu

Aplikując do Nas prześlij swoje CV na adres: praca@miggroup.com

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów niezbędnych do procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. 133, poz. 883)”.